ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΛΙΜΑΚΑ

ΙΕΚ - ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ

Ειδικότητες Δημοσίων ΙΕΚ - Εαρινό Εξάμηνο 2014 - 2015

Pin It

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΕΚ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015

Αρ.Πρωτ.21789/10-02-2015/ΥΠΟΠΑΙΘ
(Ορθή επανάληψη)

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
Τηλέφωνο : 213 131 1696

Θέμα: «ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015Α»

Σας γνωρίζουμε τα παρακάτω:

1. Την έναρξη νέων ειδικοτήτων για το εξάμηνο 2015Α στα Δ.Ι.Ε.Κ. ως εξής:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΙΕΚ ΔΡΑΜΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Βιομηχανική Περιοχή - Δήμος: Δράμας - Τ.Κ.: 661 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΪΑΣ-ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (chef)

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΙΕΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Ιπποκράτους 90, 68200, Ορεστιάδα

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ-ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ
Δ/ΝΣΗ: 6ο Ενιαίο Λύκειο, Μίνωος & Προόδου 1 - Δήμος: Αιγάλεω - Τ.Κ.: 122 41

1 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (chef)

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΙΕΚ ΑΧΑΡΝΩΝ
Δ/ΝΣΗ: Παπαναστασίου & Μετσόβου, Κόκκινος Μύλος - Δήμος: Αχαρνών - Τ.Κ.: 136 71

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

3 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ

4 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΤΕΧΝΕΣ ΧΟΡΟΥ

5 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

6 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

7 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ

8 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ

9 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ-ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

10 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΙΕΚ ΒΑΡΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Μουτούση 2 - Τ.Κ.: 166 72 - Δήμος: Βάρης

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ, ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΚΑΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES

ΙΕΚ ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 3ο Λύκειο Δάφνης, Σοφοκλή Βενιζέλου 79- Αγ. Δημήτριος

1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ & ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ

ΙΕΚ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Ελευθερίου Βενιζέλου 2-4 και Βουλιαγμένης, 16777, Ελληνικό

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

3 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

4 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

5 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ H/Y

ΙΕΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Ηρώων Πολυτεχνείου 9, 1ο ΕΠΑΛ Ζωγράφου

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

6 ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

7 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ

8 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΩΝ

ΙΕΚ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Βουλιαγμένης 521 & Εθνάρχου Μακαρίου - Δήμος: Ηλιούπολης - Τ.Κ.: 163 41

1 ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΙΕΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Μυστρά 23 & Έλλης-Δήμος: Κερατσινίου - Τ.Κ.: 187 57

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

3 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ (σ.σ. Υπάρχει λάθος στην αρίθμηση)

ΙΕΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Γέλας 1, Ελευσίνα

1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ H/Y

ΙΕΚ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Γυμνάσιο Μαρκόπουλου, Παπαβασιλείου 36 - Δήμος: Μαρκόπουλου - Τ.Κ.: 190 03

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ-ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ & ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΜΕΓΑΡΩΝ
Δ/ΝΣΗ: 1ο & 2ο Γυμνάσιο Μεγάρων, Μουσείου 1 - Τ.Κ.: 191 00 - Δήμος: Μεγάρων

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

ΙΕΚ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Αχιλλέως 37-39 & Μυλλέρου, 10438 Αθήνα

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΩΝ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

7 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

8 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ

ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δ/ΝΣΗ: Πειραιώς 95, Καμίνια - Δήμος: Πειραιά - Τ.Κ.: 185 41

1 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΟΥ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΙΕΚ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Δ/ΝΣΗ: ΕΠΑΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

3 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΙΕΚ ΦΥΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

1 ΤΕΧΝΗ ΣΚΙΤΣΟΥ-ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΙΑΣ-ΓΡΑΦΙΚΩΝ

ΙΕΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Έλλης 3, Τ.Κ. 15234, Χαλάνδρι

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

3 ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

4 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

5 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

6 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΙΕΚ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Στρατή Μυριβήλη 108 - Τ.Κ.: 811 00 - Δήμος: Mυτιλήνης

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ-ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΩΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

ΙΕΚ ΧΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 3ο Ενιαίο Λύκειο Χίου, 28ης Οκωβρίου, Χριστός Βαρβασίου - Δήμος: Χίου - Τ.Κ.: 821 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ-ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΩΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ-ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 4ο Ενιαίο Λύκειο Αγρινίου, Κοινότητα Αγ. Κωνσταντίνου - Δήμος: Αγρινίου - Τ.Κ.: 300 27

1 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ

2 ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

3 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ-ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

ΙΕΚ ΑΙΓΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 1ο ΕΠΑΛ Αιγίου, Ξηρολιθίων (Βυρολιθίων) - Δήμος: Αιγίου - Τ.Κ.: 251 00

1 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ

2 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ

ΙΕΚ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ: τέρμα Ναυαρίνου, Αμαλιάδα

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

3 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

ΙΕΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Δ/ΝΣΗ: κτίριο ΕΠΑΛ Βόνιτσας Τ.K. 30002, Βόνιτσα

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (chef)

ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Κτίρια ΕΠΑ.Λ. Ναυπάκτου, Νίκου Τσάρα 6, Τ.Κ. 303 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Τέρμα Αγ. Σοφίας (Σχολικό συγκρότημα 2ου και 5ου ΕΠΑΛ Πάτρας, γραφ. 14 - Τ.Κ.: 262 23

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΠΥΡΓΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 2ο χλμ. Εθν. οδού Πύργου-Κυπαρισσίας - Δήμος: Πύργου - Τ.Κ.: 271 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΙΕΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Νέες Εργατικές Κατοικίες, 53200, Αμύνταιο Φλώρινας

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΑΣ-ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΙΕΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Καραζάνου, Συγκρότημα 3ου Ενιαίου Λυκείου - Δήμος: Πτολεμαϊδας - Τ.Κ.: 502 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES

ΙΕΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ/ΝΣΗ: 3ο χλμ. Φλώρινας - Νίκης - Δήμος: Φλώρινας - Τ.Κ.: 531 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

2 ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΕΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Δ/ΝΣΗ: ΤΕΕ Πρέβεζας,Τ.Θ. 78, Σκαμνούλα - Δήμος: Πρέβεζα - Τ.Κ.: 481 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΙΕΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Βασ. Γρίβα (έναντι πυροσβεστικής) - Δήμος: Καρδίτσας - Τ.Κ.: 431 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ & ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ

3 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΙΕΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Δ/ΝΣΗ: ΤΕΕ Αριδαίας - Δήμος: Αριδαίας - Τ.Κ.: 584 00

1 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΓΡΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

2 ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

ΙΕΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Δ/ΝΣΗ: ΤΕΕ Γιαννιτσών, Πενταπλάτανος - Δήμος: Γιαννιτσών - Τ.Κ.: 58100

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (chef)

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ & ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΕΔΕΣΣΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Μελίνας Μερκούρη 20 - Δήμος: ΄Εδεσσας - Τ.Κ.: 582 00

1 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (Logistics)

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΑΣ-ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ

ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ
Δ/ΝΣΗ: 14ο χλμ. Θεσσαλονίκης-Περαίας (στάση LANA)- Δήμος: Θέρμης - Τ.Κ.: 570 01

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ-ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

2 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΤΕΧΝΕΣ ΧΟΡΟΥ

3 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

4 ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (Chef)

ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Δημόκριτος, Ολυμπίου Διαμαντή 1 - Δήμος: Θεσσαλονίκης - Τ.Κ.: 546 29

1 ΤΕΧΝΗ ΤΟΙΧΟΓΡΑΦΙΑΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (chef)

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ & ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΚΙΛΚΙΣ
Δ/ΝΣΗ: Τέρμα Λεοναρδοπούλου - Δήμος: Κιλκίς - Τ.Κ.: 611 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (Chef)

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ

ΙΕΚ Ν. ΖΙΧΝΗΣ
Δ/ΝΣΗ: Σχολικό Συγκρότημα Γυμνασίου-ΤΕΕ-Ενιαίου Λυκείου Ζίχνης - Δήμος: Ν. Ζίχνης - Τ.Κ.: 620 42

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (Chef)

ΙΕΚ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Γυμνάσιο Γουμένισσας 1ου Λόχου Ταβουλάρη, Τ.Κ. 61300 Γουμένισσα

1 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑΣ & ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ/WEB DESIGNER-DEVELOPER/VIDEO GAMES)

ΙΕΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
Δ/ΝΣΗ: Ισμήνης 2, (προέκταση Εγνατίας), Τ.Κ. 55535, Πυλαία Θεσσαλονίκης

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

3 ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

4 ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

5 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ-ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

7 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΓΡΑΦΗΜΑΤΟΣ

ΙΕΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Σχολικό Συγκρότημα Παλατιδείου Γυμνασίου - Λυκείου Σιδηροκάστρου- Παλατίδη 6, Σιδηρόκαστρο- Δήμος: Σιδηρόκαστρου - Τ.Κ.: 623 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΘΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

2 ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ-ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ

3 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ/ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ-SPA

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (Chef)

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΙΕΚ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου (συστέγαση με ΕΠΑΛ Αγ.Νικολάου) Ξηρόκαμπος - ΤΚ:72100

1 ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ

ΙΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 8ο Δημοτικό Σχολείο, Περιβόλια - Δήμος: Ρεθύμνου - Τ.Κ.: 741 00

1 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ

ΙΕΚ ΧΑΝΙΩΝ
Δ/ΝΣΗ: Συγκρότημα Γενικού Λυκείου Ακρωτηρίου, Προφήτης Ηλίας Ακρωτηρίου - Τ.Κ.: 731 33

1 ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΕ ΕΡΓΑ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

3 ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΙΕΚ ΛΕΡΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Πλατεία Πλατάνου, Λέρος 85400, έναντι Δημαρχείου

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ-ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

ΙΕΚ ΣΥΡΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 2ο Γυμνάσιο Σύρου, Ξηρόκαμπος Ερμούπολης - Δήμος: Σύρου - Τ.Κ.: 841 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΙΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
Δ/ΝΣΗ: 2ο χλμ. Άργους-Ναυπλίου (Δαλαμανάρα) - Δήμος: Άργους - Τ.Κ.: 212 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΙΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Λ. Αθηνών 170 - Δήμος: Καλαμάτας - Τ.Κ.: 241 00

1 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ-ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)

ΙΕΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Δ/ΝΣΗ: 2ο ΕΠΑΛ Λουτρακίου , Οδός Επιδαύρου, Κυρά Βρύση - Δήμος: Κορίνθου - Τ.Κ.: 201 00

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

3 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ & ΜΑΚΙΓΙΑΖ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ

ΙΕΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ: Άρια, Ναύπλιο-ΤΚ. 21100

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΙΕΚ ΘΗΒΑΣ
Δ/ΝΣΗ: 2Χμ. Θήβας-Χαλκίδας, Αγ. Θεόδοροι, Θήβα, 32200

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

2 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ

3 ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ

4 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

5 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

6 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΙΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Δελφών 24-26, 32100 Λειβαδιά

1 ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ

2 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

3 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

4 ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

ΙΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ: Καραγιάννη 2 & Αντιγόνου (Βούρκος Χαλκίδας) - Δήμος: Χαλκίδας - Τ.Κ.: 341 00

1 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

2 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

2. Οι εγγραφές θα γίνονται στα κατά τόπους ΙΕΚ, στις διευθύνσεις που αναφέρονται παραπάνω, καθημερινά από 14.οο μ.μ. έως 19.οο μ.μ.

3. Η έγκριση λειτουργίας των τμημάτων θα γίνει εφόσον συγκεντρωθεί ικανός αριθμός εγγραφών.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ

Μετάβαση στις ειδικότητες Δημοσίες ΙΕΚ Φθινοπωρινού εξαμήνου

Pin It